Інтер’єр трирівневої квартири

Для просторої вітальні, розташованої на другому рівні під високою купольною стелею, необхідний був дуже великий і комфортний диван. 

Його ми виготовили спеціально для цього проекту в індивідуальній конфігурації на базі нашої серійної моделі.

Просторої вітальні, розташованої на другому рівні під високою купольною стелею, необхідний був дуже великий і комфортний диван. 

Спеціально для цього проекту в індивідуальній конфігурації на базі нашої серійної моделі.

Майже всі меблі, предмети декору та елементи освітлення створювалися за авторськими ескізами українськими майстрами. Окремої уваги варта посудина для рідкого мила, що створювалася ексклюзивно для цього простору у відповідній стилістиці. Лаконічний дизайн інтер’єру був доповнений мотиваційними висловами з дерева та сучасним живописом. 

Для просторої вітальні, розташованої на другому рівні під високою купольною стелею, необхідний був дуже великий і комфортний диван. Його ми виготовили спеціально для цього проекту в індивідуальній конфігурації на базі нашої серійної моделі. Інтер’єр був оформлений з використанням натуральних матеріалів в спокійній кольоровій гаммі.

Для просторої вітальні, розташованої на другому рівні під високою купольною стелею, необхідний був дуже великий і комфортний диван. Його ми виготовили спеціально для цього проекту в індивідуальній конфігурації на базі нашої серійної моделі. Інтер’єр був оформлений з використанням натуральних матеріалів в спокійній кольоровій гаммі. Автором вдалося поєднати старі фактури, що несуть історичне значення, з сучасними лаконічними елементами, які відображають сьогодення.