Історія фабрики Comforto

Фабрика м’яких меблів Comforto ось уже 7 років відома серед сильних та успішних людей, які обирають найкраще!

Авторський дизайн, бездоганна якість ручної роботи, турботливий сервіс та команда професіоналів, як наслідок наші клієнти купують дещо більше ніж якісні та зручні меблі- вони отримують стильний комфорт у своїх домівках!

 

 

У нас відповідальна місія – створення красивих та зручних меблів за порівняно не великі гроші. Наші старання та зусилля гідно оцінені тисячами задоволених родин, адже наша робота це – поєднання комфорту та розкоші, бажаного та практичного.

Ми постійно працюемо для Вас над втіленням нових систем комфорту та використовуемо тільки найкращі матеріали у виробництві меблів.

 

Досягаемо максимум, щоб Ви були в захваті.

Наші принципи

Ось уже протягом 7 років наша команда дотримуеться головного принципу- індивідуальний підхід до кожного замовлення, ретельна розробка нових ексклюзивних моделей. Використання натуральної шкіри з Італії, робота з кращими постачальниками України. Наша команда не перестае розвиватися, що підтверджуе якість продукції.

ДешевІ, при ЦЬОМУ красивІ І ЯКІСНІ мебЛІ – реальнІсть!

Швидке створення меблів, які тільки на перший погляд можуть відповідати класу люкс, – це не про фабрику Comforto. Адже ми до таких виробників ніколи не відносилися. Безумовно, Ви можете купити подібний товар через дійсно низьку ціну, але через кілька років знову потрібно буде шукати нову модель, так як стара не пройшла перевірку на довговічність і на якість. І тоді Ви точно зрозумієте, що купити наші меблі – це на порядок вигідніше, дешевше, особливо, якщо враховувати великий експлуатаційний період.

ВДЯЧНІ ПОКУПЦІ – КРАЩА мотивацІя для нас

Ми раді людям, які вміють цінувати справжню якість, що стимулює нас не зупинятися і продовжувати розвиватися: використовувати виключно інноваційне обладнання, формувати тільки кращу команду високопрофесійних фахівців, орієнтуватися на кращий стиль (модерн, класичний і інші) і дизайн.