Історія фабрики Comforto

Ласкаво просимо – ми Comforto

 

 

Привіт, ми команда молодих амбіційних людей, яких об’єднало бажання дарувати затишок та комфорт. Ми намагались створити зразкове виробництво, на якому працюватимуть щасливі люди та виготовлятимуть якісні меблі, і маємо надію, що нам це вдалося…

 

Трохи історії

З 2010 року ми займаємось меблями в самих різних проявах. На протязі минувших років ми продавали меблеву продукцію інших фабрик, ремонтували дивани, виготовляли по індивідуальних ескізах дизайнерські меблі, укомплектовували готелі і ресторани. Завдяки цьому нам вдалось отримали великий досвід в меблевій сфері. А проаналізувавши потреби наших клієнтів і оцінивши свої можливості, ми зрозуміли, що маємо змогу робити щось більш масштабне і корисне, тобто стати великим підприємством, яке виготовлятиме якісні та доступні меблі. Ось так, 16 січня 2017 року з‘явилась компанія, «Comforto», яка своїми цінностями дещо відрізняється від звичайної фабрики меблів.

 

 

Наші ідеї, місії та цілі

Ідея полягає в тому, щоб на власному прикладі показати, що ручна праця не завжди низькооплачувана, брудна й не цікава, а навпаки, створивши «правильне» виробництво, люди в комфортних умовах зможуть добре заробляти і отримувати від цього задоволення.

 

Наша місія – створити таке виробництво, де під індивідуальний смак та бюджет, буде можливість легко вибирати й змінювати характеристики, починаючи від оббивки, а закінчуючи розмірами і наповненням. І при цьому, будь-які не суттєві зміни не збільшуватимуть ціну.

 

Ціль – фабрика меблів №1 

 

Вже сьогодні ми серед лідерів сегменту в комбінуванні натуральної шкіри з еко-шкірою і це дає нам наснаги розвиватися далі, тому тільки вперед…

 

Що у нас зараз

За рік важкої праці, завдяки зусиллям команди і нашим партнерам, кількість виготовленої продукції виросла втричі і продовжує стрімко рости. Наскільки це багато? Судити Вам, ми можемо тільки стверджувати, що вкладаємо в свою справу максимум.

 

На початку 2018 року в місті Одеса ми відчинили фірмовий магазин, який на нашу думку є наближеним до ідеального, а уже влітку, наше виробництво переїхало в нове приміщення, де є можливість більше розширюватись і розвиватись.

 

А ще ми вирішили прийняти участь в міжнародній меблевій виставці Design Living Tendency, де зберуться найкращі представники меблевої промисловості регіону. І в наших планах показати там себе з найкращого боку, як перед спеціалістами, так і перед тими, для кого все це робимо, тобто перед Вами.